Akıllı Telefonlar İçerisinden Hemen Baskı Alınabilecek

Motorola şirketi, Moto Z isimli Serisi için geliştirmiş olduğu Moto Mod’lara bir tane yenisini daha eklemiş olduğunu resmi bir şekilde duyurdu

Akıllı Telefonlar İçerisinden Hemen Baskı Alınabilecek

Motorola şirketi, Moto Z isimli Serisi için geliştirmiş olduğu Moto Mod’lara bir  tane yenisini daha eklemiş olduğunu resmi bir şekilde duyurdu. Moto Mod isimli ailesinin yeni duyurulmuş olan üyesi  ise Polaroid Insta-Share Printer ismine sahip olan ürün, akıllı telefonunuzu adeta bir fotoğraf yazıcısına dönüştürerek fotoğraflarınıza sadece saniyeler içinde yaşam veriyor.

En sevmekte olduğunuz anları yakalayabildiğiniz Moto Z serisinin yeni Insta-Share Printer Mod’u ile beraber çekmiş olduğunuz fotoğrafların hızlı bir şekilde baskısını alıp sevdikleriniz ile paylaşmanız artık fazlasıyla basit bir duruma getirilmiş oldu.


Fotoğraflarınızın bütün keyfini akıllı telefon ekranının daha da ilerisine taşımanızı sağlamış olan bu Polaroid Insta-Share Printer Mod isimli ürünü kullanmak fazlası ile basit bir durumda. Moto Z serisine sahip olan akıllı telefonunuzun arka kısmına modu bir tık ile birlikte takıp, fotoğraf çekme işlemine başlayın ve hemen sonrasında ise bu fotoğrafları doğrudan telefonunuz üzerinden çok basit birş ekilde basın.

Polaroid Insta-Share Printer  isimli ürün ile birlikte Facebook platformu, Instagram platformu ve de Google Fotoğraflar içerisinde yer alan en favori fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde yazdırabilmeniz de olanaklı. En sevmekte olduğunuz fotoğraflar basıldıktan sonrasında ise, yapışkan bölümünü çıkartıp fotoğraflarınızı dilediğiniz yere çok basit bir şekilde yapıştırabilirsiniz.

motorola moto z moto mod
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.