Akıllı Lens Gözlük mü Lens Mi Sorusuna Kalıcı Çözüm Getirdi

Gözlük kullanmayı sevmeyenler için geliştirilen lens teknolojisi, her gün bakım gerektiren ve zahmetli kullanımlarıyla göz rahatsızlığı olan vatandaşları düşündürmeye devam ederken, sorunlara çözüm getiren akıllı lens teknolojisi ilgi uyandırmaya başladı.

Akıllı Lens Gözlük mü Lens Mi Sorusuna Kalıcı Çözüm Getirdi

Özellikle son günlerde görsel ve yazılı basında sıkça söz edilen akıllı lens teknolojisi, göz rahatsızlığı bulunan ve gözlük kullanmayı sevmeyen, ancak lens kullanmanın da zorluklarını düşünen vatandaşlar için geliştirildi.

Öyle ki akıllı lens teknolojisi, ameliyat sırasında yerleştirilerek, ömür boyu kullanım imkanı sağlıyor. Bu özelliği ile kullanım zorluklarını sonlandırırken, yakın veya uzak mesafeleri daha net görebilmeye imkan veriyor. 

AKILLI LENS NEDİR?
Akıllı Lens olarak ifade edilen lens teknolojisinde kullanılan lensler, üç odaklı mercekler olarak tabir edilebilmektedir. 3 odağı tek bir mercekte toplayan akıllı lenslerle uzak veya yakın fark etmeksizin daha net görüş sağlaması nedeniyle akıllı olarak tabir edilmektedir.  Ameliyat sırasında göze yerleştirilen akıllı lens, ömür boyu kullanım sağlamak bir yana, çıkarıp takmak veya günlük bakım gibi zorunlulukları da ortadan kaldırmaktadır.

akıllı lens
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !