Airpods'a Alternatif Ürünler Tanıtıldı

Apple şirketinin kablosuz kulaklığından olan AirPods'un alternatifleri git gide artmaya devam ediyor. Öyle ki IFA 2017 kapsamında tanıtılmış olan kablosuz kulaklıkların bazıları da AirPods'tan çok daha iyi bir takım özellikler sunmakta.

Airpods'a Alternatif Ürünler Tanıtıldı

Apple şirketinin kablosuz kulaklığından olan AirPods'un alternatifleri git gide artmaya devam ediyor. Öyle ki IFA 2017 kapsamında tanıtılmış olan kablosuz kulaklıkların bazıları  da AirPods'tan çok daha iyi  bir takım özellikler sunmakta.

Bang & Olufsen şirketinin yeni tanıttığı kulaklığı Beoplay E8 modeli ile ortama göre  bir ses tonunu yükseltmek veyahut düşürmek olanaklı. Bunun içinse kulaklıklarda yer alan dokunmatik yüzeye hafif bir şekilde dokunup basılı tutmak yeterli.

JBL şirketi, renkli ve de dayanıklı Bluetooth hoparlörleriyle çok iyi bilinen bir marka. Firma kablosuz kulaklık üretimini de yapıyor. Bu ürünlerin en yeni örneği  ise JBL Free.

Sony şirketinin en yeni  duyurduğu kablosuz kulaklığından olan WF-1000X modeli, gürültüyü giderme özelliğini barındırıyor. Kulaklık ayrıca  ortam sesini  de minimum düzeyde tutup çok kaliteli bir görüşme ve 
 de müzik deneyimi sunmakta. 

Philips Bass + True Wireless, ürünü ise en iyi AirPods alternatiflerinden bir tanesi olarak karşımızda. Kulaklığın en önemli durumdaki özelliği uzun bir süre dayanan pil ömrü. 6 saatlik bir  kullanım sunmakta olan Philips Bass + True Wireless kulaklık, bu konuda ise  AirPods ürününün önünde. Şarj kutusu ile beraber toplamdaki kullanım zamanı ise 12 saat.

Kullanıcıların ise Airpods ürününden vazgeçip bu alternatiflere yönelip yönelmeyecekleri büyük bir merak konusu.

 

airpods jbl ıfa 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.