AirPods 2 Ürünü Değil de Yeni Bir Şarj Kutusu Gelecek

iOS işletim sisteminin kullanıcıları AirPods 2 ürünü mü tanıtılacak şeklinde merak etmeye devam ederken, ortaya çıkmış olan cihazın piyasada yer alan AirPods'un kablosuz kulaklıklara yeni bir tane kablosuz şarj kutusu olduğu da ortaya çıkmış oldu.

AirPods 2 Ürünü Değil de Yeni Bir Şarj Kutusu Gelecek

iOS  işletim sisteminin kullanıcıları AirPods 2 ürünü mü tanıtılacak şeklinde merak etmeye devam ederken, ortaya çıkmış olan cihazın piyasada yer alan AirPods'un kablosuz kulaklıklara yeni bir  tane kablosuz şarj kutusu olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Apple  şirketi İsviçre kaynaklı olduğu söylenmiş olan bilgilere bakılırsa, istemekte bulunan AirPods sahipleri bu yeni çıkacak kablosuz şarj desteğine sahip kutuları satın alarak kullanabilecekler. Aralık ayında satışa sunulacak olduğu da ileri sürülmekte bulunan bu kutular için fiyat konusunda 69 dolar tutarından bahsedilmekte.

İlk önce iOS 11 Golden Master isimli sürümünün incelenmesi ile de ortaya çıkmış bulunan ve AirPods 2 ürünü olduğu sanılmakta bulunan kablosuz kulaklıkların asıl olarak değişik bir şarj kutusu içinde yer alan bildiğimiz AirPods ürünü olduğu böylelikle belli oldu.

Yeni kablosuz olan şarj kutusunda yer alan tasarım değişikliği olarak ise yalnızca LED  bir batarya gösterge ışığının kapağın alt kısmından dışarıya ön tarafa alınmış bir durumda olması dikkat çekmekte. Kullanıcılar  ise Qi uyumuna sahip bir şarj yüzeyine AirPods ürününü koyduğu zaman ürün hemen şarj olmaya başlamakta ve bu ışıkla birlikte şarj düzeyi de takip edilebilmekte.

Apple  şirketi AirPower ismini vermiş olduğu kendi ürününü de 2018 senesinin içinde sunmaya hazırlanmakta. Bu süreye kadar kadar iPhone X modeli, iPhone 8 modeli ve de  AirPods modelindeki cihaz sahipleri 3. parti ürünleri almak mecburiyetinde kalacak.

airpods airpods 2 apple
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.