Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in Yeni Klibi Yayınlandı!

Çalgı Çengi İkimiz'in oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in seslendirdiği 'Çıldır Çıldır' isimli klip yayınlandı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in Yeni Klibi Yayınlandı!

6 Ocak’ta vizyona girecek olan Çalgı Çengi İkimiz filminde kullanılan 'Çıldır Çıldır' isimli türkü için eğlenceli bir klip hazırlandı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir, 'Çalgı Çengi İkimiz' filmi için fenomen olacak bir şarkı ile hayranlarının karşısına çıktı.

Düğün Dernek serisinin ilk filmi için seslendirdikleri 'Entarisi Dım Dım Yar' şarkısı Youtube’da yaklaşık 40 milyon kişi tarafından dinlenen Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, 'Çalgı Çengi İkimiz' filmi için yeni bir fenomen şarkı ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Film için özel olarak hazırlanan 'Çıldır Çıldır' şarkısı bu sene dillere düşmeyecek gibi.

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği ve 6 Ocak’ta vizyona girecek olan 'Çalgı Çengi İkimiz' için hazırlanan şarkı, Youtube kanalında yayınlandı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir, şarkıyı Bahçekat Ses Kayıt Prodüksiyon Stüdyoları'nda seslendirdi. İkilinin eğlenceli dakikalar geçirdiğini gördüğümüz çekimler, dört saat sürdü.

Filmin Konusu

Salih ve Gürkan iki müzisyen kuzendir. Müzikte dünya starı olmak için Tarkan'ı örnek alıp düğün şarkıcılığını bir basamak olarak kullanmaya karar verirler ama bir türlü üst basamağa çıkamazlar. Talihsizlikleri yüzünden müzik dışında hiç bir özel yeteneği olmayan iki kuzen ünlü olmak için yola çıkıp bir şekilde mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada da bir işe yaramadıkları çabucak fark edilip, mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur kalırlar. Nasıl dahil olduklarını dahi bilmedikleri mafya ailesinden ayrılmak istediklerinde kendilerine bir anlaşma sunulur. İlk defa gerçek bir görev alırlar, sahne alacakları düğündeki nikah memurunu kaçırmaları istenir, nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan'ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. Mafyadan kurtuluşları olan adam aynı zaman da fakirlikten de kurtuluş anahtarı çıkar. Artık bir tercih yapmalarının zamanı gelmiştir...

çalgı çengi düğün dernek düğün dernek ikimiz çıldır çıldır ahmet kural murat cemcir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.