Adobe'nin Spark Programı Daha da Güçlendi

Adobe'ye ait olan Spark hızlı bir şekilde grafik, video ve de web sayfaları oluşturmak amacıyla çok başarılı bir program şeklinde dikkat çekmekte.

Adobe'nin Spark Programı Daha da Güçlendi

Adobe'ye ait olan Spark hızlı bir şekilde grafik, video ve  de web sayfaları oluşturmak amacıyla çok başarılı bir program şeklinde dikkat çekmekte. En son sunulmuş olan daha çok özelleştirme seçeneği ile mükemmel markalaştırma detayları getirmiş olan program şablonlar ile bütün her şeyi basitleştirmekte. Birde artık işin sonrasında Adobe Spark logosunun mecburiyeti bulunmadan.

Daha önce çıkan ücretsiz sürümden değişik olarak, bir  tane Spark aboneliği ile artık kullanıcılar bütün özelleştirme seçeneklerine tamamen sahip olur iken, hazırlamış olduğunuz tasarımlarda Adobe Spark'a ait logosunu kaldırabilme şansına da sahip olmaktasınız. Mevcut Creative Cloud abonesi bulunanlar için türlü ayrıcalıkların ücretsiz bir durumda olduğunu da altını çizmekte yarar var.

Kullanıcıların en fazla istediği şeyin daha çok özelleştirme seçeneği olduğunu da ifade etmekte olan Abobe, kullanıcılarını bu durumdan hiç bir şekilde mahrum bırakmamış. Özellikler geliştirildiği esnada programın basitliği de aynı oranda korunmuş. Kullanıcılar ise, Spark ile beraber kendi oluşturmuş oldukları bir logoyu  veyahut  kendi logolarını yükleyerek, renk seçimi yaptıktan veyahut Spark renkleri kendileri tanımladıktan sonrasında bir yazı tipinin ailesi seçmelisiniz. Daha sonrasında program esnasında Spark programı grafik ile birlikte video ve de web sayfaları için  oluşturduğu şablonlarını önünüze sermekte.

Aboneler tam 20 tane özelleştirilebilir şablona sahip durumdayken, markaların işi fazlası ile basitleştirilmekte. Yeni  olan bu ayrıcalıklı sürüm içerisinde Adobe Spark'ın logosunun yerini  ise kullanıcıların özel logoları alabilmekte.

Spark hala ücretsiz bir program şeklinde kalırken, Spark’ın bu gelen  yeni yetenekleri için Creative Cloud abonesi deil iseniz aylık 10 dolar tutarında veyahut senelik 100 dolar  tutarında ödeme yapılmasının gerekli olduğunu da belirtelim.

adobe spark creative cloud
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.