Adobe Scan Mobil Kullanıma Sunuldu

Adobe Scan ile artık akıllı telefonlarınızın sadece kameralarını kullanarak PDF hazırlayabileceksiniz. Adobe Scan uygulamasıyla beraber kullanıcılara sunulan tüm ayrıcalıklar haberimizde.

Adobe Scan Mobil Kullanıma Sunuldu

Akıllı telefonlarda kullanılan sunum hazırlama, belge hazırlama, belge düzenleme amaçlı kullanılan birçok program bulunuyor. Özellikle Office uygulamaların bu yönde akıllı telefonların en çok kullanılan uygulamaları olarak değerlendiriliyor. Tüm bu programlara ise her geçen gün yenileri ekleniyor. Son olarak ise Adobe tarafından benzersiz bir program daha yayınlandı. Adobe Scan olarak yayınlanan yeni uygulamayla beraber kullanıcıların herhangi bir belgeyi sadece fotoğraflaması yeterli olacak. Sistemin işleyişi ve programın kullanımı da oldukça basit.

Adobe Scan Nasıl Bir Sisteme Sahip?

Adobe Scan adı verilen programla akıllı telefonunuzdan PDF formatına döndürmek istediğiniz belgenin fotoğrafını çekmeniz yeterli. Adobe Scan ile belgelerin çekilen fotoğrafı kolaylıkla PDF formatına çevrilebiliyor. Yani sadece fotoğraf çekerek belgelerinizi PDF belge formatına çevirebiliyorsunuz. Adobe Scan ile PDF haline getirdiğiniz belgelerinizi de istediğiniz gibi diğer cihazlarınızla paylaşmanız mümkün.

Oldukça kullanışlı bir uygulama olarak yayınlandığı andan itibaren ilgi odağı olan Adobe Scan uygulamasının ücretsiz olarak yayınlanması da bir başka artı nokta olarak gösterilmekte. Oldukça başarılı bir uygulama olarak hem Android hem de iOS mağazalarında en çok ilgi gören uygulama serilerinden biri olması beklenen Adobe Scan’i indirmek için resmi uygulama mağazalarını ziyaret etmek yeterli.   

Adobe Scan adobe scan pdf adobe scan mobil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.