Acer'e Ait Olan Switch 7 Black Edition Modelinin Özellikleri Açıklandı

Bu duyurulmuş olan 2 in 1 ultrabook modeli sıradışındaki özellikleri ile dikkatleri çekmekte. Acer şirketi, IFA 2017 kapsamında fansız tasarımı ve de NVIDIA ekran kartıyla çok fazla dikkat çekmekte bulunan yepyeni bir tane ultrabook duyurusu yaptı.

Acer'e Ait Olan Switch 7 Black Edition Modelinin Özellikleri Açıklandı

Bu duyurulmuş olan 2 in 1 ultrabook modeli sıradışındaki özellikleri ile dikkatleri çekmekte. Acer şirketi, IFA 2017 kapsamında fansız tasarımı ve de NVIDIA ekran kartıyla çok fazla dikkat çekmekte bulunan yepyeni bir tane ultrabook duyurusu yaptı. Acer şirketi, IFA 2017 dahilinde Dünya üzerindeki ilk fan bulunmayan 2 in 1 özellikli notebook modelini resmen tanıttı. Nvidia şirketinin ekran kartlarından güç almakta olan bu minik canavar daha şimdiden çok büyük bir ilgi odağı oldu.

Yeni gelecek olan Acer Switch 7 modeli 13.5 inç büyüklüğünde olan bir ekranla ve  de 2256 x 1504 çözünürlük değeriyle gelmekte. Intel'e ait olan 8. nesilden Core i7 işlemcisini kullanacağı açıklanan notebook, hem tasarımı hem ise ergonomisiyle birlikte dikkat çekmekte.


Ekran kartı bölümünde ise özellikle de  ultrabook ve  de 2 in 1 sınıfı cihazlar içerisinde Intel Graphics görmeye alışmış olsak bile, bu defa çok büyük bir değişiklik olarak Nividia şirketine ait olan MX150 GPU'su bizleri karşılamış oluyor.

Microsoft şirketine ait olan Surface Pro modeli ile benzeyen özellikleri çok daha kompakt  özellikli bir yapıda vermeyi amaçlamakta olan bu tasarım harikası ise Aralık ayı içerisinde 1.699 dolar tutarından başlayan fiyat etiketi ile birlikte satışa sunulmuş olacak. Acer şirketi bu cihazla birlikte kullanıcıların gönlünde büyük bir yer edinmeyi de amaçlıyor. 

acer ıfa 2017 switch 7 black edition
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.