Acer'den Tam Tamına 18 Çekirdekli Yeni Bir PC

Acer şirketi IFA 2017 dahilinde yeni masaüstü oyun canavarı olan Predator Orion 9000 modelini duyurdu. Üstün durumdaki donanım bileşenleri ile birlikte bu bilgisayar çok fazla konuşulur.

Acer'den Tam Tamına 18 Çekirdekli Yeni Bir PC

Acer şirketi IFA 2017 dahilinde yeni masaüstü oyun canavarı olan Predator Orion 9000  modelini duyurdu. Üstün durumdaki  donanım bileşenleri ile birlikte bu bilgisayar çok  fazla konuşulur.

Acer şirketine ait olan  Predator Orion 9000 modeli IFA 2017 dahilinde resmen duyuruldu. Bu en yeni oyuncu masaüstü bilgisayarı ayrıca Ryzen tabanlı olan yapısı ve de inanılmaz  seviyedeki donanım özellikleri ile çok fazla dikkat çekmekte.

AMD'ye ait olan Ryzen Threadripper 1950X modelindeki bir işlemci kullanmakta olan bu PC, soğutma çözümü şeklinde ise sıvı soğutma sistemini kullanacak.

Ekran kartı kısmında da 2 değişik seçenek sunulmakta. İsterseniz CrossFire isimli AMD Radeon Vega x2 veyahut SLI ile birlikte Nvidia GeForce GTX 1080Ti kullanabiliyor olacaksınız.

Elbette bu şekilde büyük özelliklere sahip olan bir canavarın çok ciddi bir şekilde soğuyabilmesi gerekiyor. Bu nokta içerisinde ise Acer  şirketinin tarafından patenti alındığı açıklanan IceTunnel 2.0 ismine sahip Teknolojisi devreye girmiş olacak.

Aralık ayı içerisinde satışa sunulacak olduğu açıklanan Acer'e ait olan Predator Orion 9000  modeli 2.000 dolar tutarında bulunan bir giriş fiyatına sahip durumda piyasada yer alıyor olacak. Elbetteki sizin istemiş olduğunuz sisteme göre ise bu özellikler  biraz daha arttırılabilecek.

acer ıfa 2017 predator orion 9000
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.