AC Origins İle İlgili Yeni Bir Tane Fragman Yayımlandı

Assasin’s Creed Origins isimli oyunu sevenler için çok büyük gün yaklaşmaya devam eder iken, Ubisoft şirketi yepyeni bir tane daha video paylaşıp heyecanımızı çok daha fazla yükseltmeyi başarmış oldu.

AC Origins İle İlgili Yeni Bir Tane Fragman Yayımlandı

Assasin’s Creed Origins isimli oyunu sevenler için  çok büyük gün yaklaşmaya devam eder iken, Ubisoft şirketi yepyeni bir  tane daha video paylaşıp heyecanımızı çok daha fazla yükseltmeyi başarmış oldu.

Assasin’s Creed Origins ismine sahip olan harika yapım gelecek Ekim ayı içerisinde bizlerle buluşmuş olacak. Bu oyunun yenilenmiş durumda bulunan mekanikleri ve de yeni hikayesi ile beraber çok uzun zaman sonrasında bizi en fazla beklenti içine sokmayı başaran bir AC oyunu olduğunu bile açık ve net bir şekilde söyleyebiliriz. Ubisoft şirketi ise bu yaşamakta bulunduğumuz heyecanımızı  çok iyi bir şekilde biliyor olacak ki, paylaşmış olduğu yepyeni bir tane daha fragman videosu ile karşımıza çıktı

Eski Mısır dönemi içerisinde geçecek olduğu açıklaması yapılan Assasin’s Creed Origins oyunu, serisini de  ilk geç geçmişe geri döndürüyor. Normal şartlar içerisinde bu serinin kendi geçmişine gitmiş olduğunu da  hiç bir şekilde görmemiştik ancak bu defa Kardeşlik'in tam olarak nasıl kurulmuş olduğuna tanık olacağız.

Xbox One X platformu içinde gerçekten bir 4K çözünürlük desteği sunacağı resmi bir şekilde açıklanmış olan olan Assassin's Creed oyunu, PS4 platformu ve de  PC platformu içinde satışa sunulmuş olacak. 

Assasin’s Creed Origins Assasin’s Creed ubisoft
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.