ABD Başkanı Trump iPhone'unda Sadece Twitter Uygulamasını Kullanıyor

ABD Başkanı Donald Trump bildiğiniz üzere son derece sansasyonel bir isim olarak sosyal medyada da hemen herkesin dikkatini çekiyor. Trump'ın cep telefonu için ortaya atılan haberler ise yine alışık olduğumuz bir durumu bizlere gösterdi. Amerika Birleşik Devleti Başkanı olan kişilerin büyük çoğunluğu farklı telefonlar kullanırken başkanlıkla beraber iPhone kullanmaya başlıyorlar.

ABD Başkanı Trump iPhone'unda Sadece Twitter Uygulamasını Kullanıyor

Daha önce örneğini Barrack Obama ile yaşarken Blackberry kullanımını bırakarak kendinize özel olan iPhone kullanmaya başladığını bizzat açıklamıştı. Şimdi ise sırada Donald Trump ve iPhone'u var. Ancak sosyal medyanın aksine Amerika'daki yayın organlarının haberlerine göre Trump telefonunda yalnızca tek bir uygulama kullanıyor.

Sosyal medyayı yakından takip edenlerin aklında hemen bir isim canlanmış olacaktır. Hatta birçok kişinin sosyal ağ üzerinden yakından takip ettiği bir isim olduğuna şüphe yok. Günümüzde Twitter kullanımı günden güne artarken bu aşamada siyasi isimler ve önde gelen önemli karakterlerin yoğun biçimde sosyal ağı kullandığını biliyoruz.

Donalp Trump iPhone'u yalnızca dışarıdan Twitter uygulamasıyla kullanırken farklı hiçbir aplikasyon olmayışının iddiası halen sürüyor. Şu sıralar bu konuda bir açıklama yapıp yapmayacağı belirsiz iken Trump'ın böyle konularda esprili yaklaşımları olabiliyor. Hatta bazı sosyal medya görüşlerine baktığımızda yakında Trump iPhone'unu ve içinde yer alan aplikasyonları kameraya tutarak bize gösterecek diye düşünenler oldukça fazla. Twitter bu yönüyle kendisine ait sektörde bir sükse yapmayı başarırken Trump her zaman ki gibi çarpıcı tweetleriyle dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.