9 Yaşındaki Çocuktan NASA'ya İş Başvurusu

9 yaşında olan bir çocuk, NASA'nın ''Gezegen Koruyucusu'' olabilmek ve uzaylılar ile savaşmak amacıyla iş başvurusu yaptı. Fakat NASA'nın aramış olduğu iş pozisyonu ise tam net olarak böyle değil.

9 Yaşındaki Çocuktan NASA'ya İş Başvurusu

9 yaşında olan bir çocuk, NASA'nın ''Gezegen Koruyucusu'' olabilmek ve uzaylılar ile savaşmak amacıyla iş başvurusu yaptı. Fakat NASA'nın aramış olduğu iş pozisyonu  ise tam net olarak böyle değil.

Uzaylılar ile savaşmak amacıyla benzersiz niteliklere sahip bulunan belirli bir topluluk var ise bunlar muhtemel olarak çocuklardır. Yaratıcı durumdaki fikirleri ve de özgüvenlerinin sayesinde diledikleri herşeyi yapabilirler.

NASA, geçmiş olduğumuz günlerde, Dünya'yı öteki gezegenlerden gelebilecek  olan herhangi bir mikrobik tehlikelere karşı savunacak bir kişi aradığını dile getirmiş idi. Fakat 9 yaşında olan Jack, olayı birazda olsa yanlış anlamış bir durumda olmalı ki NASA için Galaksinin Koruyucusu olmak amacıyla iş başvurusu yapmış. Üstelik  birde uzaylılar ile savaşabilecek kadar  yeterli niteliklere de sahip bulunduğunu belirtmeyi hiç bir şekilde ihmal etmemiş.

Jack açıklamasında; ''Bulunan bütün uzay ve de uzaylı filmlerinin tamamını izledim ve onlarla  tam olarak nasıl mücadele edebilecek olduğumu biliyorum. Öte yandan öteki süper kahraman filmlerini de bilmekteyim''" ifadelerine yer verdi. Üstelik  birde Jack, halen tecrübesiz olsa bile, izlemiş olduğu filmler ile çok fazla bilgi sahibi olduğunu  da dile getirmeyi unutmadı.

NASA ise yine de bu küçük çocuğun hevesini kırmamak amacıyla en olağan bir biçimde durumu açıkladı; ''Bu  özel görev, Ay üzerinden ve de Mars'tan getirilmiş olan örneklerde yer alabilecek küçük mikropların Dünya'ya bulaşabilmesini engellemek üstüne kurulu.''

 

nasa çocuk iş başvurusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.