9 Temmuz 2017 Pazar Burç Yorumları

9 temmuz 2017 pazar günü koç boga yengeç terazi yay balık ikizler yorumları sayfamızda rezzan kiraz gunluk burc yorumlari gibi günlük burç yorumları , aşk aylık burç yorumları ve günlük burç yorumları müneccim günlük burç yorumları filiz özkol günlük burç yorumları nuray sayarı günlük burç yorumları şenay yangel haftalık burç yorumu hepsi sayfamızda bulabilrisiniz

9 Temmuz 2017 Pazar Burç Yorumları


Koç

Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Bazı paslaşmalar sonucunda gün içinde, istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.+

 

Boğa
09 Temmuz 2017 Pazar - Boğa Burcu Yorumu

İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde. Çekişmelerden uzak kalmalısınız.

kizler
09 Temmuz 2017 Pazar - İkizler Burcu Yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir.. Kendinizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız.


Yengeç

09 Temmuz 2017 Pazar - Yengeç Burcu Yorumu

Satın alma duygunuz çok yoğun olduğu bugünde, keyifli alışverişler yapabilirsiniz.. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz.

Aslan
( 23 Temmuz - 22 Ağustos )

09 Temmuz 2017 Pazar - Aslan Burcu Yorumu

İşinizle ilgili yeni ufuklara doğru gidiyorsunuz. İsteklerinizi yaşama geçirirken, kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyor ve olayların temelini sağlam zemin üzerinde oluşturmayı amaçlıyorsunuz.. Zorlanabilirsiniz.


Başak
( 23 Ağustos - 22 Eylül )

09 Temmuz 2017 Pazar - Başak Burcu Yorumu

İş yaşantınızda dikkat çekmekten hoşlanıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin yapıcı davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Olayların siz sunacağı avantajları görecek ve davranışlarınızı daha iyi yönlendireceksiniz.

Terazi
( 23 Eylül - 22 Ekim )

09 Temmuz 2017 Pazar - Terazi Burcu Yorumu

Bugün, duygularınızda belli bir disiplin var. Dostlarınızla paylaşımlarınıza dikkat ediyor ve onların fikirlerine önem veriyorsunuz. Çevrenizde bazı fırsatlara karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Sonuç sizin lehinize gelişecek.

Akrep
( 23 Ekim - 21 Kasım )

09 Temmuz 2017 Pazar - Akrep Burcu Yorumu

Maddi konularda kendinize gereken fırsatları tanımıyorsunuz. Bugün, istem dışı gelişmelere şahit olabilirsiniz.. İnatçı tavırlarınızı ortaya koyacak ve kendi bildiğiniz konularda, taviz vermeden çalışmak isteyeceksiniz.

Yay
( 22 Kasım - 21 Aralık )

09 Temmuz 2017 Pazar - Yay Burcu Yorumu

Kişisel hırslarınızı ön plana çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor fakat zorlanıyorsunuz.

Oğlak
( 22 Aralık - 19 Ocak )

09 Temmuz 2017 Pazar - Oğlak Burcu Yorumu

İşinizi severek yapıyorsunuz. Bugün, Ay burcunuzda ilerliyor ve kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Kendinizi aşma ve ifade etme konusunda istediğiniz performansı gösterebileceksiniz. İkna yeteneğinizin yüksek.

Kova
( 20 Ocak - 18 Şubat )

09 Temmuz 2017 Pazar - Kova Burcu Yorumu

Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek istiyor ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir gün içindesiniz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilere dikkat.

Balık
( 19 Şubat - 20 Mart )
L
09 Temmuz 2017 Pazar - Balık Burcu Yorumu

Bugün hiç kimsenin siz yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için, çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Çevrenizle takıştığınız duygusal konularda beklediğiniz performansı alacaksınız.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.