7 Gün Twitch Oyun Canlı Yayını Yaptı Öldü !

Bir yayıncı, 7 gün boyunca aralıksız oyun yayını yaptığı için hayata gözlerini yumdu. Yaşanan ilginç hadise Twitch platformunda gerçekleşti. Hayatını kaybeden yayıncının nicki Poshybrid...

7 Gün Twitch Oyun Canlı Yayını Yaptı Öldü !

Artık oyun üreticilerinin yanında oyun yayıncıları da çok ciddi para kazanmaktalar. YouTube üzerinden, Twitch gibi platformlar üzerinden oynadığı oyunları yayınlayarak hem eğlenen, hem de para kazanabilen yayıncılar, birbirleri içerisinde de tabii rekabet halindeler. Yani örneğin bir yayıncı diğer yayıncıdan daha fazla izlenebilmek için farklı sloganlar, insanları çekecek farklı şeyler yapabiliyorlar. Mesela uzun süre Twitch yayını yapmak da bunlardan birisi. Oyuncu ne kadar uzun süre canlı yayın yaparsa o kadar fazla dikkat çekebilmekte ancak bu durum bazen de ters tepebilmekte. Mesela bununla ilgili bir hadise geçtiğimiz günlerde yaşandı.

Twitch yayıncısı olan Poshybrid, çok uzun süre canlı yayın yapacağını ve bu yayından elde edilecek geliri de bir dergiye bağışlayacağını söylemişti. Söz konusu canlı yayın gerçekten de çok uzun sürdü. Tam 7 gün boyunca canlı yayın yapan Poshybrid, yayını sadece uyumak için bırakmaktaydı ve haliyle bünyesi bu duruma daha fazla dayanamadı. Tabiri caizse 7/24 oyun oynamış olan Poshybrid, canlı yayına mola verdikten sonra tekrar yayına dönmedi. Hayranları ve yakın akrabaları tarafından merak edilen Poshybrid için yetkililer de devreye girdi ve bunun sonucunda Poshybrid'in cansız bedenine ulaşıldı.

Yapılan tıbbi araştırmalar sonucunda Poshybrid nickine sahip yayıncının kalp krizi geçirdiği için yaşama gözlerini yumduğu ifade edildi. Yayıncının yayınından kesilen bir görüntüde, göğsünün acıdığını söylemesi de son derece dikkat çekti. Ancak yine aynı yayında yayıncı göğsünün acımasının sebebi olarak göğsündeki kılları almasını gösteriyordu ancak yine de belki asıl sorunu kendisi bile farkedemedi. Çünkü kalp krizi gerçekleşmeden önce benzer belirtiler göstermekte.

 

7 gün twitch yayını yapanr yayıncı poshybrid öldü mü poshybrid neden öldü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.