4A Games Tarafından Metro Exodus Resmi Olarak Duyuruldu

Metro'nun yeni oyunu Metro Exodus, Xbox etkinlikleri kapsamında tanıtıldı. Geliştirilmiş hali ile oyun severlerin oldukça ilgisini çekeceğini düşündüğümüz oyunun resmi duyurusu yapıldı.

4A Games Tarafından Metro Exodus Resmi Olarak Duyuruldu

Xbox etkinlikleri kapsamında yeni bir oyun daha duyuruldu. Oyun severlerin karşısına oldukça iddialı gelen Metro Exodus, devam oyunu niteliğinde eşsiz bir yapıt olacak gibi görünüyor. 4A Games tarafından geliştirilen Exodus, Xbox One X ve Windows 10 kullanıcıları için özel olarak oyun dünyasına giriş yapacak.

Özellikle grafik işleyişi ile birlikte etkinlikte kendisine hayran bırakan Metro Exodus oyun dünyasında oldukça iddialı. 7 Kasım 2017 tarihinde satış için pazara sunulacak olan oyun öncelikle Xbox One X konsoluna özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. 4K grafik ve görüntü yapısıyla inanılmaz bir oyun deneyimini kullanıcısına sunacak.

Metro Exodus oyununun tanıtımı aslında sürpriz olarak değerlendirildi. Bir süre daha tanıtımı beklenmeyen oyun için önceki seriler oldukça geliştirilmiş. 4A Games bu oyunla birlikte kullanıcıyı oldukça etkileyici mekanda heyecanlı dakikalar yaşamasını sağlayacak.

İşte resmi duyurusu yapılan Metro Exodus oyununun tanıtım fragmanı:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.