3 Yeni iPhone Modelinin Kalıpları Ortaya Çıktı

3 Yenii iPhone modeline ilişkin 3 yeni kalıp görseli ortaya çıktı. Telefonların arka kapakları haliyle kameraları hakkında bilgiler veren görselde nasıl detaylar var?

3 Yeni iPhone Modelinin Kalıpları Ortaya Çıktı

Teknoloji devi Apple’ın şimdiye kadar ki en başarılı yatırımlarından biri olan iPhone serisi, yenilenmeye devam ediyor. Markanın kısa süre içerisinde iPhone 8 ve iki yeni iPhone 7s modelinin daha piyasaya çıkması bekleniyor. Henüz Apple bir açıklama yapmamasına karşın her geçen gün bir bir detayları ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonların birkaç gün önce ise yeni modellerine ilişkin en net görseller ortaya çıktı. Markanın 3 modelinin de bir arada yer aldığı gözlenen yeni iPhone kalıp resimleriyle beraber ortaya çıkan telefonların ilk özellikleri hakkında da belli başlı bilgiler elde edildi.

3 Yeni iPhone Modeli Geliyor

Paylaşılan görsellere göre bir nevi 3 yeni iPhone modeli geleceği de doğrulanmış oldu. 3 yeni kalıp görselline bakacak olursak telefonların arasında nasıl farkların olacağı da netlik kazanmış durumda. iPhone 8 olduğu iddia edilen modelde dikey çift kamera yapıldığı görülen markanın, iPhone 7s Plus modelinde ise yan yana çift kamera kullanımı yaptığı görülüyor.

Kalıplara göre 3 model arasında en düşük seviyede model olacak olan iPhone 7s modelinin ise tek kamera ama çok daha genişletilmiş bir kameraya sahip olacağı görülüyor. Yeni seriler için bunların dışında detaylar ise ne yazık ki henüz netlik kazanmadı.

iphone 8 iphone 7s Plus iphone kalıpları yeni iphone görselleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.