280 Karaktere Sahip Tweet Nasıl Atılabiliyor?

Twitter isimli platform, geçmiş olduğumuz günlerde gerçekleştirdiği özel bir açıklama ile beraber bugüne kadar sürekli olarak 140 sayısında sınırlanmış olan karakter sınırını 280 karaktere çekecek olduğunu ve bunu şu zamanlarda test etmekte olduğunu resmi bir şekilde açıklamıştı.

280 Karaktere Sahip Tweet Nasıl Atılabiliyor?

Twitter isimli platform, geçmiş olduğumuz günlerde gerçekleştirdiği özel bir açıklama ile beraber  bugüne kadar sürekli olarak 140 sayısında sınırlanmış olan karakter sınırını 280 karaktere çekecek olduğunu ve bunu şu zamanlarda test etmekte olduğunu resmi bir şekilde açıklamıştı. O açıklamadan hemen sonra pek çok Twitter kullanıcısı 280 karakterlik bir tweet atabilmekte olduğunu fark etse bile, halen bu özellik bütün herkes için kullanıma açılmadı.

Fakat TweetDeck üstünden bir takım ayarlamalar yapıp, siz de hızlı bir şekilde 280 karaktere sahip tweet’ler atmaya başlayabilirsiniz.

tweetdeck isimli Twitter'ın  adresine gidip eğer bir giriş yapmadıysanız Twitter hesabınız ile giriş yapmalısınız. Sonrasında ise Yeni  Bir Tweet at kısmından, hesabınızın üstüne gelip sağ tıklayın ve de ''incele'' yazan kısma tıklayın. Sağ tarafta açılmış olan menünün üst kısmında yer almakta bulunan ''Sources'' yazısına sahip bölüme gelerek ''Snippets'' yazılı seçeneğini seçip ''New Snippet'' butonuna tıklayın.

Daha sonra açılmış olan menüye gethub üzerinde yer alan (en üst kısımda değil değil, bir alt kısmındaki) kodu yapıştırdıktan hemen sonra aşağıda yer alan oynat butonuna basmanız gerekli. işte bütün herşey bu kadar. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ise artık siz de 280 karakter limiti bulunan tweet atmaya başlamış olabilirsiniz.

twitter tweet karakter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.