2017 Steam Yaz İndirimlerinin Başlayacağı Tarih Belli Oldu!

Oyun denilince akla gelen ilk yerlerden birisi olan Steam'in merakla beklenen 2017 yaz indirimlerinin başlayacağı tarih belli oldu! İşte Steam'in yaz indirimlerinin başlayacağı o tarih.

2017 Steam Yaz İndirimlerinin Başlayacağı Tarih Belli Oldu!

Oyun dünyasının en önemli platformlarından birisi olan Steam'de çeşitli dönemlerde çeşitli indirimler oyun severler tarafından takip ediliyor.

Valve'nin artık gelenekselleşen Steam yaz indirimlerinin yenisi olacak olan 2017 Steam yaz indirimlerinin ne zaman başlayacağı ve indirimlerin hangi oyunları kapsayacağı oyun severler tarafından merak edilirken sonunda Steam'in yaz indirimlerinin başlayacağı tarih belli oldu.

Steamworks geliştiriciler grubundan sızan bilgilere bakılırsa Steam'in gelenekselleşmiş olan yaz indirimlerinin başlangıç tarihi 22 Haziran olacak. Steam 2017 yaz indirimleri sızdırılan bu takvime göre 22 Haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen Steam yaz indirimleri 2016'nın 23 Haziran - 4 Temmuz arasında olduğu düşünülürse bu yıl düzenlenecek olan indirimlerin de 22 Haziran - 5 Temmuz tarihleri arasında olması oldukça mümkün görünüyor.

Oyun severlerin cüzdanlarını boşaltacak olan Steam Yaz İndirimleri 2017 etkinliğinde hangi oyunların indirim alacağı ise henüz bilinmiyor. 

steam valve oyun yaz indirimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.