2 Tane Sim Karta Sahip Olan Bir iPhone Modeli Yolda

iPhone X modeli ile beraber uzun bir zaman sonra ilk defa büyük bir tasarım değişikliğine ve de donanımsal değişikliklere gitmiş olan Apple şirketi, çok şaşırtıcı bir işe daha imzasını atmak için ciddi bir şekilde hazırlık yapıyor.

2 Tane Sim Karta Sahip Olan Bir iPhone Modeli Yolda

iPhone X  modeli ile beraber uzun  bir zaman sonra ilk defa büyük bir tasarım değişikliğine ve de  donanımsal değişikliklere gitmiş olan Apple şirketi, çok şaşırtıcı bir işe daha imzasını atmak için ciddi bir şekilde hazırlık yapıyor. Telefonları ve öteki cihazlarında kuralları  çok katı durumda bulunan şirket, artık bu durumu biraz daha değiştiriyor gibi görünmekte.

Gelecek sene içerisinde geride kalmış olduğu konularda rakiplerini yakalama konusunda bir isteği bulunan Apple şirketinin ilk hamlesi ise gigabit LTE hızları içerisinde gerçekleştirdiği çeşitli düzenlemeler olacak. iPhone 8 modeli ve de iPhone X modelinin LTE bandına bakıldığında 600 Mbps hız desteklemekte ancak yine de indirme ile ilgili hızları söz konusu olduğu zaman rakiplerine yetişmesi gerekli.

2018 senesi içerisinde 3 tane değişik model ile gelecek olduğu açıklanan iPhone modeli, telefonlarından bir adetini de 2 SIM kart desteği bulunacak bir iPhone olarak bizlere tanıtmış olacak. Standart bir şekilde LTE-3G sağlamakta bulunan 2 SIM’li telefonların tam tersine, bu yeni  gelecek iPhone  modeli LTE-LTE isimli bandını destekliyor olacak.

Apple şirketi bu şekilde hem rakiplerini geride bırakmış olacak hem ise kullanıcılara çok daha iyi bir bağlantı hizmetini sunmuş olacak.

apple çift sim kart desteği iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.