2 Tane Bilgisayarı Aynı Anda Kontrol Edebilirsiniz

Stardock şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Multiplicity isimli uygulaması artık Steam platformu üzerinde de yerini almış oldu. Tek klavye ve de fare ile beraber 2 tane bilgisayarı kesintisiz bir şekilde kontrol etmek artık olanaklı.

2 Tane Bilgisayarı Aynı Anda Kontrol Edebilirsiniz

Stardock şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Multiplicity  isimli uygulaması artık Steam platformu üzerinde de yerini almış oldu. Tek klavye ve de  fare ile beraber 2 tane bilgisayarı kesintisiz bir şekilde kontrol etmek artık olanaklı.

Stardock şirketinin ilk önce 2004 senesin çıkışını gerçekleştirmiş olduğu Multiplicity isimli uygulaması, her bir tanesi yeni yetenek ve de işlevler sunabilen türlü güncellemeler ile  beraber günümüze kadar gelmiş bie halde. Firma en son, klavye ve  de fare çözümünü artık Steam platformu içerisine de getirmiş olduklarını duyurdu.

Özellikle de oyuncular için çok daha fazla çok yönlülük ve de esneklik sağlayabilen Multiplicity uygulaması sayesinde, klavye ve de fare ikilinizle aynı ağda yer alan 2 tane bilgisayar arasında basit bir şekilde ve kesintisiz olarak geçiş yapabilmeniz olanaklı duruma geliyor. Uygulama içerisinde orijinal şekilde seçeneklerini koruyup metin ve  de görüntüleri de bir bilgisayardan ötekisine taşıyabiliyorsunuz.

Ekleyecek olursak oyuncular ekranları kümeleme ile birlikte sesi bir bilgisayardan ötekisine kaydırma ve 
 de hatta sanal bir takım yerleştirme alanları oluşturma imkanlarına sahip olabilmekteler. Makinelerin arasında kesintisiz bir şekilde geçiş amacıyla kısayol tuşları ve de dokunmatik ekran kontrolleri de kullanıcıların emrinde bulunuyor.

Steam veyahut Stardock sitesi üzerinden 31 Türk Lirası karşılığında satın alabilecek olduğunuz Multiplicity isimli uygulamasının Windows 7 ile birlikte 8 ve de 10 desteği sunmakta olduğunu belirtelim.

stardock multiplicity steam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.