18 Yaşından Küçüklere Yasaklandı!

Sosyal uygulama Tinder'de yeni bir kural eklendi! 18 yaşından küçüklerin kullanmasını engelleyen Tinder konuşulmaya devam edecek! Sanal arkadaş bulmak ve fotoğraflarını incelemek amacıyla kurulan ama daha çok partner aramak için yapılmış bir uygulama gibi kullanılan Tinder, gerçekten saygı duyulacak ve taktir edilecek bir karara imza attı.

18 Yaşından Küçüklere Yasaklandı!

Sanal arkadaş bulmak ve fotoğraflarını incelemek amacıyla kurulan ama daha çok partner aramak için yapılmış bir uygulama gibi kullanılan Tinder, gerçekten saygı duyulacak ve taktir edilecek bir karara imza attı.


Kullanıcıları için şimdiye dek 11 milyardan fazla eşleşme önererek bulunduğu platformlar arasında zirve de yer alan Tinder, kullanıcı sayısı ve kullanım oranı arttıkça, farklı eğilimlere de hizmet vermeye başlayacağını da geçtiğimiz günlerde duyurdu.
Bu kararlar arasında en önemlisi 18 yaş altındaki üyelerini sistemden atmak ve artık bu yaş altı üyelik isteklerini kabul etmemek oldu. Tinder tarafından yapılan açıklamada, "sorumluluğumuzu biliyoruz; bu yüzden 18 yaş altındaki kullanıcılarımıza artık hizmet veremeyeceğiz" denildi.
Tinder'in uygulamayı önümüzdeki haftadan itibaren uygulamaya koyması beklenirken, bu kararı almasında genç kullanıcıların fazlasıyla rahatsız edici olması neden oldu.

Tinder Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tinder, lokasyon bazlı çalışan, belirli km içindeki kullanıcıları bir birleri ile eşleştiren bir çöpçatanlık uygulaması.

Tinder çok basit ve temeli, 'iki kişinin de birbirini beğenmesi'ne dayanan çok sade ve şık bir çöpçatanlık uygulaması. Profili ayarladıktan sonra kriterleri belirlenerek ve “rastgele” seçeneğini işaretleyerek, uygulamanın kullanıcıya uygun insanlar bulmasını sağlayan bir program. Sistemin bulduğu profilleri kullanıcının zevkine göre “beğen” ya da “pas geç” özellikleriyle değerlendiren uygulama, eğer ki diğer kullanıcı da cevaben beğeni butonuna tıklar ise sohbet edilebilen bir program. Tinder ülkemizde fazla yaygın olmasa da yurt dışında çok yaygın olan bir program.

tinder tinder nedir tinder nasıl kullanılır tinder 18+
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.