10.5 inçlik iPad Pro Tabletin Nasıl Görüneceği Belli Oldu

10.5 inçlik iPad Pro serisi için yepyeni görseller yayınlandı. 10.5 inçlik iPad Pro tablet modelinde dikkat çeken detaylar neler? Görseller ne kadar gerçek. İşte tüm detaylar.

10.5 inçlik iPad Pro Tabletin Nasıl Görüneceği Belli Oldu

Apple’ı yeni seri tablet modelleri için geri sayımın başladığı belirtiliyor. Sadece birkaç hafta sonra yenilenmiş tablet modeli olan 10.5 inçlik iPad Pro tabletlerinin WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Apple’ın yeni seri tabletlerin tanıtılmasıyla beraber markanın tablet sınıfını bir kez daha öne çıkarılması sağlanacak.

Bu alanda uzun süren sessizliğin ardından gelecek bir model olması, 10.5 inçlik iPad Pro tabletlerinin ise daha büyük ilgi ile beklenmesine de neden olmuş durumda. Her ne kadar tanıtıma çok kısa bir süre kaldığı düşünülse de Apple’ın henüz doğrulama yapmamış olması kafaları da karıştırmıyor değil. İşte bu karışıklığın giderilmesi için yeni haberlerde gelmeye başladı. Son olarak 10.5 inçlik iPad Pro görselleri olduğu iddia edilen tablet görselleri yayınlandı.

10.5 inçlik iPad Pro Görselleri Gelmeye Devam Ediyor

En isabetli tahminlerin geldiği Benjamin Geskin tarafından paylaşılan yeni 10.5 inçlik iPad Pro görselleriyle beraber Apple’ın nasıl değişiklikler yaptığı da görülmüş oldu. İddialar doğruysa yeni seri tabletlerin mini bir arka kamera ve çok sade bir tasarım sunması bekleniyor.

Görsellerde de çok daha kullanışlı bir model olacağı görünen tabletin, ekran gövde oranı kısmında ise eski serilere göre yine üst seviyelere çıkarılmış değerleri görüyoruz. 10.5 inçlik iPad Pro modelinin görselleri tabletleri ne kadar yansıtıyor bunu ise WWDC 2017 etkinliğinde göreceğiz.  

10.5 inçlik ipad pro yeni ipad pro görsel wwdc 2017 benjamin geskin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.