10.5 İnç iPad Modeli İçin Hazırlıklar Başladı

10.5 İnç iPad modeli sonunda tanıtılıyor. WWDC 2017 etkinliğinde ortaya çıkması beklenen yeni tabletlerin hakkında son iddialar neler? 10.5 İnç iPad için son gelişmeler!

10.5 İnç iPad Modeli İçin Hazırlıklar Başladı

Her teknolojik adımı gündem olan Apple’ın, yeni teknolojilerinin ortaya çıkacağı WWDC 2017 etkinliği için artık çok kısa bir süre kaldı. Apple’ın bir yandan yeni yazılımlarını bir yandan da yenilenmiş donanım ürünlerini piyasaya sürmesi beklenirken tüm yeni ürünler içerisinde en çok 10.5 İnç iPad modeli merak ediliyor.

Markanın uzun süredir sessiz kaldığı bir alan olan tablet alanında yeni ürün olması bile 10.5 İnç iPad modelinin gündem olmasını sağlarken, Apple’ın yeni seride nasıl özelliklere yer vereceği de en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Resmi olarak bilinmese de Apple’a yakın kaynaklar tarafından yapılan paylaşımlarla beraber geleceği neredeyse kesin olan 10.5 İnç iPad modelinin belli başlı detayları da ortaya çıkıyor.

10.5 İnç iPad Üretimde

Bu noktada tüm detaylarının WWDC 2017 etkinliğinde öne çıkması beklenen yenilenmiş olan tabletlerin hakkında şok haberlerde ortaya çıkmaya başladı. Son gelen haberlere göre Apple çoktan üretime başladığı ve tanıtımdan hemen önce zaten 500 bin adet 10.5 İnç iPad modeli üretildi.

Tanıtımdan hemen sonra ilk partilerin de satışa çıkacağı ve çok kısa bir süre içerisinde tabletlerin tüm dünya genelinde görücüye çıkmış olacağı belirtiliyor. Markanın bu konuda daha ne gibi yenilikler sunacağını ise yakın zamanda öğrenmiş olacağız.   

10.5 inç ipad yeni ipad wwdc 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.