1 Milyon Adet Samsung Galaxy Note 7 Ön Satış İçin Hazır

2 Ağustos Salı Günü tanıtımını yapacağı Galaxy Note 7 telefonu için ön sipariş verecek müşterilerine 1 Milyon adet stok yapan Samsung, bu stoğu internet üzerinden başvuru yapacak ve satın almak isteyecek tüm kullanıcılar için hazırlandı.

1 Milyon Adet Samsung Galaxy Note 7 Ön Satış İçin Hazır

Samsung, son akıllı telefonunu tanıtmak için artık saatler sayıyor. 2 Ağustos Salı günü kendi resmi internet sitesinden tanıtımını yapacağı Galaxy cihazı için geri sayıma başlayan Samsung, tanıtacağı Note 7 için ön sipariş açacak. Bu ön sipariş için tam 1 milyon cihaz stoklayan Samsung, resmi internet sitesinden kayıt oluşturacak ve telefonu satın almak isteyen müşterilerine gönderecek.

Samsung'un resmi internet sitesinde yer alan kayıt formunu dolduran tüm müşterilerine geri dönüş yaparak telefonun satışı için görüşecek ve kargo yoluyla telefonları müşterilerine satacak olan Samsung, bu durum için tam 1 milyon adet telefon stokladı. Ağustos ayı içerisinde gerek teknoloji marketlerinde gerekse cep telefonu operatörlerinde ve Samsung bayilerinde satışını gerçekleştireceği cep telefonu için önce 20 milyon ardından da 10 milyonluk bir üretim yapıyor olan Güney Koreli teknoloji devinin bu cihaz için planladığı satış adediyse 60 milyonun üzerinde. Samsung Galaxy Note 7 için yarın öğleden önce resmi internet sitesinden canlı olarak telefon tanıtımını yapacak ve satış için düğmeye basacak. 

Öte yandan Samsung'un Galaxy Note 7 için belirlediği peşin satış fiyatının ise 3 bin 500 TL'den başlayacağı ve özelliklerine göre 4 bin TL'nin üzerine çıkacağı operatör servislerinin satış ağında ise 36 ay taahhüt verilmesi durumunda 6 Bin TL'yi bulacağı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.